نشست ادبی و فرهنگی به مناسبت دهه کرامت و میلاد امام رضا(ع) در مجتمع آموزشی و پژوهشی سازمان جهاد دانشگاهی گیلان برگزار شد.
به مناسبت دهه کرامت و ولادت با سعادت امام رضا(ع) نشست ادبی و فرهنگی در روز چهارشنبه مورخ ۱۸/۰۳/۱۴۰۱ با همکاری معاونت دانشجویی و فرهنگی ، کانون شعر و ادب دانشجویی موسسه و کانون بسیج اساتید سازمان جهاد دانشگاهی گیلان و مرکز علمی کاربردی جهاد دانشگاهی رشت در مجتمع اموزشی و پژوهشی سازمان جهاد دانشگاهی گیلان برگزار شد .
در این محفل ادبی که شعرا و اساتید مطرح استان گیلان حضور داشتند، محمد شادپور، معاون دانشجویی و فرهنگی موسسه ضمن خیر مقدم به حاضرین در جلسه، دهه کرامت و ولادت امام هشتم امام رضا(ع) را تبریک گفت و افزود: چنین نشست های ادبی و ارائه اشعار مرتبط با فرهنگ ناب رضوی می تواند نقش بسزایی در اشاعه سیره اهل بیت(ع) داشته باشد. و ایشان حضور شاعران را در این محفل ادبی نشانه ارادت آنها به خاندان نبوی و امام رضا(ع) دانستند و به شاعران عرصه هنر اظهار داشتند که تلاش شود تا با اشعاری به روز در وصف ائمه اطهار (ع) برای تحقق اشاعه فرهنگ رضوی گامی برداشته شود.
در ادامه این نشست ادبی، شاعران مطرح استان گیلان از جمله جلیل واقع طلب، رضا نیکوکار، حسین حاجی پور، مرتضی حیدرزاده، بهرام مژدهی، مجتبی قاضی، امیررضا ستایش، مجتبی حاذق، محمد رضا رازقی، محمدرضا میرزازاده، مرضیه فرمانی، پونه نیکویی، جیران قربانی، صدیقه کشتکار، مریم فرهمند سروده‌های خود درباره امام رضا(ع) ارائه کردند. و در لابلای این نشست ادبی برنامه مولودی خوانی توسط مداح اهل بیت سعدی طالقانی اجرا شد.
در پایان این برنامه با اهدای لوح تقدیر از شاعران شرکت‌کننده در این نشست ادبی تجلیل شد و به سه نفر از برندگان دانشجوی مسابقه رضوی جوائزی اهداء گردید .
خانمها زهره انباز و ماهک فرجو از دانشجویان مرکز علمی کاربردی جهاد دانشگاهی رشت در فهرست برگزیدگان این مسابقه بودند.

علمی کاربردی رشت علمی کاربردی رشت

علمی کاربردی رشت علمی کاربردی رشت

علمی کاربردی رشت علمی کاربردی رشت


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *