کارگاه آموزشی بافت بر سطح تابلوهای مدرن به همت دفتر کارآفرینی مرکز آموزش علمی کاربردی جهاددانشگاهی رشت روز یکشنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۱ در مرکز برگزار گردید.
مدرس کارگاه، سرکار خانم زینب علی‌پور هدف از برگزاری کارگاه را طراحی و ساخت محصولاتی عنوان کردند که به محیط زیبایی می بخشند. یک قاب یا یک تابلو که در آن اثر هنری خلق شده باشد و از آن در تزئین منزل استفاده شود را در اصلاح تابلو دکوراتیو و به مدل‌های جدیدتر آن تابلو دکوراتیو مدرن می‌گویند. این تابلو یک نوع از تزئینات دیواری به شمار می‌رود که یک موضوع خاص مانند عکس، نقاشی، اشیا و دیگر اشکال گرافیکی را جهت تزئین و روح بخشیدن به فضا، به نمایش می‌‌گذارد.
ایشان در ادامه افزودند این تابلوها در جهت زیبایی منزل، محل کار و دیگر مکان‌ها استفاده می‌‌شود. به کمک تابلوهای مدرن می‌توان تا حد زیادی ویژگی‌های تابلو بوم نقاشی مانند زنده و واقعی بودن را تجربه کرد و از طرف دیگر، آن را با صرف هزینه بسیار کمتری خریداری نمود. این نوع از تابلوها به دلیل نحوه تولید و نوع ساخت، دارای قیمت مناسبی هستند و مفاهیم گوناگونی را انتقال دهند و در واقع میزان کارکرد آن‌ها به میزان خلاقیت طراح داخلی در چیدمان محل نصب بستگی دارد و می‌توانند به زیبایی محیط کمک شایانی کنند.

علمی کاربردی رشت

علمی کاربردی رشت علمی کاربردی رشت

علمی کاربردی رشت علمی کاربردی رشت

علمی کاربردی رشت علمی کاربردی رشت