۴ فراخوان استثنائی و بزرگ گروه هنری رسم

گروه هنری رسم جهت شرکت در چهار نمایشگاه گروهی مجازی در تهران، با شرایط استثنائی فراخوان داد.
سمیراصفاری مدرس دانشگاه ،گرافیست و مدیر مسئول گروه هنری رسم بااشاره به برگزاری چهار نمایشگاه گروهی مجازی بیان نمود: این چهار رویداد شامل، نمایشگاه عکس «به رسم شکر»، نمایشگاه نقاشی و تصویرسازی ، کاریکاتور و نقاشی خط «به رسم ۱۴۰۰»، نمایشگاه ارم، پوستر و روجلد «به رسم سلامت» و نیز نمایشگاه نقاشی «فردای روشن» مختص کودکان و نوجوانان می شود. ظرفیت شرکت در نمایشگاه محدود بوده و به راهیافتگان گواهی دو زبانه اعطا خواهد شد.
صفاری، کیوریتور چهار رویداد بیان نمود که موضوع نمایشگاه ها، در دو بخش آزاد و ویژه می باشد. موضوع بخش ویژه نمایشگاه عکس «به رسم شکر»، آیین ها،ادیان و مذاهب، اطعام ایتام، نذورات، زیارت، اماکن مقدس و … می باشد. بخش ویژه نمایشگاه گروهی مجازی نقاشی و تصویرسازی ، کاریکاتور و نقاشی خط «به رسم ۱۴۰۰»، شامل مواردی مانند آرزوهای فردا، دنیای آب، قرن نو و دنیای نو است. همچنین موضوعات ویژه ی نمایشگاه ارم، پوستر و روجلد «به رسم سلامت»، سلامت و کرونا، مدافعین سلامت، اهدای عضو، اهدای خون و …بوده، و نیز برای بخش ویژه نمایشگاه نقاشی کودک و نوجوان فردای روشن، دنیای پساکرونا، دنیای دیجیتال، دنیا بدون کمبود آب و … در نظر گرفته شده است.
این مدرس دانشگاه افزود: تکنیک آزاد است. شرایط سنی در سه نمایشگاه به رسم ۱۴۰۰، به رسم شکر و به رسم سلامت، ازاد می باشد؛ اما نمایشگاه فردای روشن، مختص کودکان و نوجوان ۵ تا ۱۵ ساله است. به علت مجازی بودن نمایشگاه، محدودیتی در اندازه اثار وجود ندارد. شرکت‌کننده در نمایشگاه به عنوان مالک اثر شناخته می‌شود و مسئولیت هر گونه ادعا درباره مالکیت اثر از عهده رویداد خارج و برعهده ارسال‌کننده است.
سمیرا صفاری ادامه داد: کلیه داوران این چهار رویداد مدرسین و متخصصین در سطح کشور بوده و عبارت اند از سارا خبیر و مسعود صفرنیا می باشند. همچنین یونس دهقانی و سمیرا صفاری از اعضای انجمن صنفی طراحان گرافیک ایران نیز، از دیگر داوران این چهار نمایشگاه هستند.
مهلت واتس اپ آثار ۳۰ خرداد ۱۴۰۰ می باشد. گروه هنری رسم از هنرمندان و هنردوستان ارجمند دعوت می نماید که آثار خود را جهت شرکت در نمایشگاه های گروهی تهران در نزدیک ترین زمان ممکن به شماره ۰۹۳۶۵۱۰۱۰۲۶ واتس اپ نمایند.

علاقمندان جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن ۰۹۳۶۵۱۰۱۰۲۶ تماس حاصل فرموده و به نشانی سایت گروه هنری رسم http://www.rasmgroup.com

واینستاگرام: @rasmgroup
https://instagram.com/rasmgroup?igshid=178sum9pp9omj مراجعه نمایند.


علمی کاربردی جهاددانشگاهی رشت

علمی کاربردی جهاددانشگاهی رشت
علمی کاربردی جهاددانشگاهی رشت


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *