انتشار شماره سوم نشریه «آی‌تِک»
سومین شماره نشریه «آی‌تِک» توسط دفتر کارآفرینی مرکز آموزش علمی کاربردی جهاددانشگاهی رشت منتشر شد.
زینب خانزاده، مسئول دفتر کارآفرینی و مدیرگروه فناوری اطلاعات مرکز، هدف از انتشار نشریه را یادگیری و فرهنگ انجام کار تیمی و گروهی و فراهم نمودن فرصت برای ایده های نو دانشجویان عنوان نمود چرا که کار تیمی کمک زیادی به یادگیری و رشد فردی خواهد کرد و زمینه را برای خلق ایده های نو فراهم می نماید.
خانزاده در ادامه افزود: ما در این شماره، همچون شماره های گذشته به دنبال گسترش و ارتقاء تحقیق و پژوهش در بین دانشجویان،آشنایی و حرکت دانشجویان به سمت موضوعاتی که به‌عنوان علم روز حوزه فناوری اطلاعات هستند بودیم. بنابراین، در این شماره همچون شماره های گذشته، دانشجویان فناوری اطلاعات مرکز در مقاطع کاردانی و کارشناسی به ارائه مقالات زیر نظر اساتید راهنما پرداختند. ایشان، بالا بردن روحیه شادابی و نشاط در بین دانشجویان را از اهداف دیگر نشریه ذکر کرد و گفت: با توجه به اهداف مذکور، دفتر کارآفرینی مرکز، به انتشار مطالب علمی و اخبار حوزه فناوری اطلاعات و اخبار درون دانشگاهی در قالب نشریه ای ۲۰ صفحه‌ای با عنوان «آی‌تِک» در شماره سوم پرداخته است.
در این شماره، آقای رفیع‌زاده، آقای ولی‌محمدی، خانم ابراهیمی و خانم خانزاده از مدرسین گروه فناوری اطلاعات به عنوان استاد راهنما و از دانشجویان فناوری اطلاعات مرکز، آقای عدالت‌خواه به عنوان سردبیر، آقای نمازی و آقای توکلی به عنوان صفحه آرا همکاری نمودند.
برای دریافت فایل شماره ۳ «نشریه آی‌تِک» اینجا را کلیک نمایید.
دسته‌ها: آموزش

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *